Кафе-бар ЦрноБело

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
ти си ми м'ж он ми е пријателче :) немој не ми ржи и љубомори да не ти потпишам одма развод :mad:
Ја пријателство помеѓу машко и женско не признавам,така да ќе си станеше дечкото сам ќе си земеше,а сеа он ти пушта пивце и веќе знам каде водат тие работи.
Од денес дома да си седнала и да не си мрднала,јас мислев домаќинка зимам а не на мажи пијачки што им пушта:cenzura
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and N|ghtmare_f

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
аман како го погоди ... пивото шо највише го мразам...посебно како smell аууууууууууууууу :eek:
боље дај ми лашко ама светло....ова не го бива никако...:bomb
Oке. Светло. :D
1262535413_83026_10.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: N|ghtmare_f

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Ја пријателство помеѓу машко и женско не признавам,така да ќе си станеше дечкото сам ќе си земеше,а сеа он ти пушта пивце и веќе знам каде водат тие работи.
Од денес дома да си седнала и да не си мрднала,јас мислев домаќинка зимам а не на мажи пијачки што им пушта:cenzura

:rofl ја најде особата за дома седење...дај тоа разводот да ти потпишам ај :D да не те мачам :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Да не ви треба адвокат? :p
А што ти мислиш дека така лесно ќе ја пуштам?
Ќе и земам пола имот сеа,башка малце ми направи ќеф што и она сака светло ко мене па се разжалостив малце,и ти што не си стана сам да си земеш па мораше она да флертува со тебе:eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
А што ти мислиш дека така лесно ќе ја пуштам?
Ќе и земам пола имот сеа,башка малце ми направи ќеф што и она сака светло ко мене па се разжалостив малце,и ти што не си стана сам да си земеш па мораше она да флертува со тебе:eek
Не пола имот, него пола имот што сте га стекнале заедно. :D