Кармин или лабело?

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
296
102
153
Најчесто користам лабело, ако излегувам некое лабело во боја. Кармин само навечер ако искачам понекад или за посебни прилики
 

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
47
16
1,008
Зависи од ситуација,ама повеќе сум за некое нежно карминче :wub