1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кармин или лабело?

Дискусија во форумот 'Лице' започната од MacedonishQueen, 17 јуни 2015.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Лабело,дека карминот многу се расмачкува
   
 2. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Најчесто користам лабело, ако излегувам некое лабело во боја. Кармин само навечер ако искачам понекад или за посебни прилики
   
 3. Swatkata

  Swatkata Староседелец

  Зачленет на:
  26 јуни 2014
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  15
  Зависи од ситуација,ама повеќе сум за некое нежно карминче :wub
   

Сподели: