1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Канали за уво

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од MissChievous, 27 март 2012.

?

Привлечно?

 1. Да

  3 глас(а)
  11.1%
 2. Не

  24 глас(а)
  88.9%
 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Истата "индивидуалнаст" се пирсовите и обичните пирсови... истото мислење се делеше за нив до пред 10ина години.
   
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  одвратно :confused: си имам две обетки,а за вакво несто никогас не би ставил :unsure
   
 3. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Колку се само гнасни... :redcarded
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: