Канали за уво

Привлечно?

 • Да

  Votes: 3 11.1%
 • Не

  Votes: 24 88.9%

 • Total voters
  27

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
грдо и гнасно ко шо почнале вака за скоро време ке почнат ушите да си ги сечат...
 

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Meне ми се интересни и убави оние нормални (дечкото на втора слика). Имав и јас со уште 3-4 пирсеви на лице.
Ахх Тинејџерство. :rolleyes:
Сега сакам да гледам на туѓо тело, на мое не, ми помина мерак.
 
 • Like
Реакции: DarkPassenger and Scars31

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Не, не ми се привлечни. Во никој случај не би имала на мене, а ниту вака кога гледам на некој ми се убави...
Се губи чувството за естетика трагајќи по она да се биде поинаков од другите...:nah
 
 • Like
Реакции: lady_blue

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Не!
Значи големо, сочно, гласно, дебело НЕ !!!
Не ми смета што ставаат, ни па ми се гнасни или не знам какви. Едноставно, кратко и јасно јас никогаш не би си го унаказила увото со такво нешто.
Само многу ми е смешно, демек изразуваат индивидуалност со тоа.
Озбилно? ...Некако многу се накотија со пробушени уши со калапче за ванилици, за да биде нечија оригиналност.
Ама добро, секој за себе.
 
 • Like
Реакции: parvati and Scars31