Канали за уво

Привлечно?

  • Да

    Votes: 3 11.1%
  • Не

    Votes: 24 88.9%

  • Total voters
    27

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Привлечно ми изгледа некој ептен мал, а не како овие на сликите. Би ставила како тој на предпоследната слика но уште малку помал ако има, ептрен минајтурно , ма поарно таква обетка ќе си ставам. :D

Ми кажуваа едни роднини на запад секој втор бил со вакви канали.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Не ставаа овакви оние жените од Тајланд и некоја си држава од Африка?? :rofl
 

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Ако мене ме праша некој лично јас што мислам,мислам дека цело време се стискав да не повратам додека ги гледав,повеќе ми личат како привлекување на внимание отколку на нешто естетски.Мое мислење нагласувам.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
не....i dont like it......бев за обетче ама никогаш не ставив...тетоважа ...кај да е.....
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum