Какви сѐ телефони имате сменето до сега?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Јас на шест месеци си мењавав телефон (затоа сега немам хаха:D), и какви се модели поминале низ вашата рака?

Еве кој сум ги имал јас:
images
images
images
images
images
images
images
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Скоро сите телефони ми се биле Нокиа.
Пред овој новиот ваков имав (црвениот)
Nokia-5300-Xpress-Music-Reviews.jpg

На другите не ми текнуваат моделитеи да имав Сони Ериксон(цигла)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Ниту еден ,подобар е животот без телефони ,уствари уште ми стои дома тој на вртење ,и шо звони ко школско звоно:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and marjan

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
315
440
1,063
сони ериксон w200 го трампав за еден сони ериксон незз што модел беше хахах уште пред 3 4 год тоа, на одмор тој ми се искрши, после нокиа 2730 овој ми се скрши кога паднав од мотор и сега сум на нокиа класик 2330
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
moto-c115.jpgМојот прв мобилен.

Sagem-My212X-1.jpg Овај ми се скрши и морав да го заменам со друг.

6a56b95c-8b65-4b9c-aaef-fc338f06b8d1.jpg
Моментално го користам овај. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Maks

Староседелец
Јас на шест месеци си мењавав телефон (затоа сега немам хаха:D), и какви се модели поминале низ вашата рака?

Еве кој сум ги имал јас:
images
images
images
images
images
images
images
5310 нокиата брат ми ја има иста плава добро телефонче а и ептен тенко :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Hip.Hop_MKD