Какви патики носите (со слика)

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
доста бе па ти :D ова беше од досада,и пошто неам друга слика од нив,морав! :patos
е да бе, сега ќе се фалиш дека знаат да свират. :zelen Сега ќе ги сликам моите како отвориле уста и пеат. :zelen
ај да не одам офф, еве еден он :zelen :
 
  • Like
Реакции: Lady* and Aleksis