Какви патики носите (со слика)

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Јас за секој ден си носам ли-нинг, а за кошарка најк

еве ги моите
Изгледа ја и ти имаме ист вкус. :D И јас имам Ли-Нинг од Орка ги земав на рати.. xD
A оваа најдоле земав од Бит Пазар слична ама не ми стојат убаво.. :/
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Еве ги моите иако ептен ретко ги носам...до продавница и назад :nasmevka

Белите, само без тоа ремчето горе
 
  • Like
Реакции: Minella

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Вакви само високи (Convers)

слични како на сликата и на ранерс (Runners)

И едни слични на овие (Lacoste)

имам уште едни ама неможам слика да најдам.
 
  • Like
Реакции: Scars31

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Темава ми асоцира на Ај да се пофалиме кој носи ПОмарка патики..Ама нејсе..Не можев да најдам слика од патиките шо ги носам јас, зашо не се јака марка, па е се обидам јас да ги опишам. Имам едни бели до глужд со црни и сиви траки, со врвци се. Другите се зелени со бели врвци, ги купив од едно продавниче накрши Епинал во Битола. И уште едни црни, малце повисочки со црно-сиви врвци. :)