Каква миризба ви пречи?

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Првото уринирање наутро, после испиени неконтролирани количини водка и редбул и го имаш она мрдање со главата како мува да ти застанала на носот.
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Ми пречат контињери , немиени тафчиња , пи*цки , гној , мишка , немиени заби , скапано јадење во фрижидер , утепани животни , и другарми ванја хаха
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Ми пречат многу работи, но за нешто што е надвор од човечка контрола и не можам да се бунам многу.
Но ептен, ептен ми пречи човечко суштество кога е небањато и со заби со талог и одвратен смрдеж. Не зборувам за лица што не може да си дозволат (иако реално, 99,9% можат), туку што се научени да се глотни.
Ако е зима, ако е под маски сега, СЕ ОСЕЌА! Аман.
Едно е да се испотиш во моментот, друго е кога потта се таложи со денови и настанува облак од смрдеж наоколу.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ми пречат многу работи, но за нешто што е надвор од човечка контрола и не можам да се бунам многу.
Но ептен, ептен ми пречи човечко суштество кога е небањато и со заби со талог и одвратен смрдеж. Не зборувам за лица што не може да си дозволат (иако реално, 99,9% можат), туку што се научени да се глотни.
Ако е зима, ако е под маски сега, СЕ ОСЕЌА! Аман.
Едно е да се испотиш во моментот, друго е кога потта се таложи со денови и настанува облак од смрдеж наоколу.
Еј ама сега на ваквите таман им дојдоа маскиве, си викаат никој не ме осеќа не се качам ич. А тоа корне и преку маска и преку 10 маски. Ама мора да се разбере, зима е ќе настинат од водата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Еј ама сега на ваквите таман им дојдоа маскиве, си викаат никој не ме осеќа не се качам ич. А тоа корне и преку маска и преку 10 маски. Ама мора да се разбере, зима е ќе настинат од водата.
Ќути, греотка....
Тоа маските на некои пожолтеле, скапале, па после се чудат како фатиле вирус, носеле маска они.
И не знам како не се трујаат од сопствен здив така. Па од кафич ќе излезеш со свежо испиено кафе и се осеќа веднаш непријатно, а не со наслаги од 2013та. :place