1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде припаѓаат животните? Во зоолошка или во дивината?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Marick14, 8 јули 2012.

 1. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  lugeto treba da odat vo divinata namesto vo zatvor
  a zivotnite neka biraat...
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: