Испукајте се

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
И одеднаш, си доаѓам дома целата така во добро расположение.. да отспијам некој саат и да го продолжам овој нормален, здрав ден.. и еве ти ја ТИПКАТА на телевизија :frantic , она ќе пишала книга! Ма шта ме ј***ш бре?!?!?!:stomp Она не знаеше да се претстави пред тоа камерата, едвај ја прочита песната, а не книга да пишала.. простачи!!:banghead уффф.. ми го расипаја денот! и она и онаа смотаната водителка!!!
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Зошто мора да бидеш идиот??? Викна ли те некој кјј мене?-НЕ. Шо мајка бараш, седи си во дневна. И шо мораш да кажеш како завршил филмот сакам сама да видам. Баш си “фин“. :banghead
Идиот

:stomp:stomp:stomp



посветено на брат ми.​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
301
1,063
До кога бе ја ќе налетувам на несозреани, несериозни дечковци, уствари деца?!! аман бе дечко дај порасни!
ДЕЧКОВЦИТЕ НИКОГАШ НЕ ПОРАСНУВААТ. ТОА СЕ ВИКА СИНДРОМ ПЕТАР ПАН.
 

LoveDealer

Староседелец
3 март 2012
180
563
693
32
Во неговото срце.
Законот за бесплатен јавен превоз на пензионерите под ИТНО да се стави на дневен ред на Сообранието на Р. Македонија!

Господа Министри, можеби нема да наидеме на ваше разбирање, но има решение.. користите јавен превоз во вторник и петок и се` ќе Ви биде јасно!:stomp
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Ем знаете дека се бањам во саботи и баш во сабота сте ми истрошиле водата е многу убаво. :banghead
Добро е што другите денови не ми ја трошете. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Да ти се наплукам у дождот,или врни цел ден или нека грее сонце а вака ни до парк човек да не може да прошета:timebomb
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alix and Sugar

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
ти е___м денот глупав. Уште од сабајле е тргнат накриво. Ако по утрото се познава денот, до вечер би требало дома да биде урнебес.