1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Инструментална музика

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Hip.Hop_MKD, 21 април 2012.

 1. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Саксафонов ме става во некоја медитативна состојба.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Александар Русески

  Зачленет на:
  15 мај 2014
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Еве нешто снимано од мене, инструментална импровизација на анимација. Слушнете споделете ако ви се допаѓа.


  Се надевам ке ви се допадне.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 6. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  880

Сподели: