1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Инструментална музика

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Hip.Hop_MKD, 21 април 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Вовед нема, само слушајте, поставувајте и уживајте... =)

  Турска инструментална музика со мотиви од Македонија!
  Нешто од Јапонија...
  Нешто од Македонија со црковни елементи.. Ако некој гледал Македонски Народни Приказни дефенитивно ќе му биде позната.
  [​IMG]
   
  На Hexasto, Dee Dee и Luckky им се допаѓа ова.
 2. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809   
  На Gemini, The_Mayor, WomanInRed и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Што викате за следниве?
   
  На N|ghtmare_f, Ludaca и Dee Dee им се допаѓа ова.
 4. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  премоќно
   
  На street_chic, Nightmare_f, Bibi@ и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
 6. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Кога ќе помислам на инструментална музика веднаш на нив помислувам :)   
  На foREVer, street_chic и Luckky им се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Браво најдобрата што сум ја слушнал до сега.;)
   
  На Gemini и Luckky им се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 9. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576

Сподели: