1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Иднината на форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од diva orhideja, 5 февруари 2015.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Неможе уште многу вака да тера........
   
 2. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  :cool:
   
 3. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  :cool:
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Мислам дека премногу се замараш со тоа што и како треба апропо форуми, па оттаму се чувствуваш неисполнето и незадоволно.
   
 5. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Убаво ќе беше форумите да беа преполни со членови, да не верглаат едни те исти, па и да знам барем зошто би се замарала...а за моето незадоволство и неисполнетост најмалку се виновни форумите.
  Не те бива за психоанализирање, особено на женскиот пол(n)
   
  На Prashina и incule им се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Едни те исти сме, тоа е.
  Ќе мораш на тоа да се прилагодиш на тоа.
   
 7. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  dokogavaka?

  Членовите кои повеќе не се активни веројатно се претвориле во нежни снегулки и се навредиле од нешто, спремни како Усеин Болт на 100м на старт да си заминат. Ама тоа е поширока тема...(smoke)
   
 8. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Добра иднина само да сме повеќе членови,малку сме,не е интересно
   
 9. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Демек ти во снежна топка се претвори:wub
   
 10. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Не сум се претворил во нежна снегулка, само не ми се коментира на двајца што постираат нонстоп.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: