1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Игра на годината

Дискусија во форумот 'Игри' започната од turop, 26 ноември 2012.

 1. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ке беше Крајсис 3 да не тражеше DX11. Поради тој много ке ги падне продажба, али тој ги е.
   
 2. Davy Jones

  Davy Jones Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  6
  Mafia II - ногу јака игра со добра графика и убава приказна
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Добра игра. Закон е. Ја превртев 100тина пати и пак ми се игра.
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: