1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Игра на годината

Дискусија во форумот 'Игри' започната од turop, 26 ноември 2012.

 1. turop

  turop Активен Член

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  Која беше ваша омилена игра годинава 2012,мислам на која игра тепавте највеќе време.
  Мене ми беше Max Payne 3 Најдобра графика и сторија...
   
 2. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Sims 3, Rise of nations, DotA 2.
   
  На cakar_ulav и emzzy им се допаѓа ова.
 3. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  World of Warcraft - Wrath of the lich king i Red Alert 2 :D
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  слабо игре овуј годину
  али да не е без ич плескаја сам биљарду на миниклипс : )
   
  На Marinna му/ѝ се допаѓа ова.
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Marvel: Avengers Alliance :biggrin
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 6. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  Darksaiders 1 i 2 :)
   
 7. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Solitare,
  хахаха офкорс нот!
  не сум играла игри годинава : )
   
 8. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Puzle :)
  Одамна немам играно некоја компјутерска игра
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Counter Strike како и секогаш, но летово Global Offensive.
   
 10. ~ Скарлетка ~

  ~ Скарлетка ~ Активен Член

  Зачленет на:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  Сите Hidden Object Games што постојат... И пар игри со карти :sreken
   
  На Marinna му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: