Игра на годината

turop

Активен Член
15 март 2012
105
68
28
Која беше ваша омилена игра годинава 2012,мислам на која игра тепавте највеќе време.
Мене ми беше Max Payne 3 Најдобра графика и сторија...
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
слабо игре овуј годину
али да не е без ич плескаја сам биљарду на миниклипс : )
 
  • Like
Реакции: Marinna