1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Забава во куќа

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marick14, 13 јули 2012.

 1. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Јас сакав сега да направам забава во дворот кај стрико ми пошо има базен ама се откажав. После јас ќе требеше да чистам се -.-
  Бев Хрватска на таква забава во куќа, некој човек 60 години правел и имаше забава во куќата негова..прејако си поминав :)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ајде штом ти знаеш за мене дека не сум била нека биде така :biggrin
   
  На Мортидо му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Сум бил на приватни журки на водно кај мој добар другар кој ги организира истите.Се работи за транс журки и нејзини под жанрови и можам само да кажам дека има многу дрога.
  Не сум бил повеќе од 10 пати.Тој ритам не се издржува :)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па ти да не мислиш лижавчиња дека ќе даваат на такви работи... :rofl
   
 5. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Па ако земеме во предвид дека сум се откажал од „лижавчиња“ од тие убавите малку лиги ми течат :D
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Уффффффффф не сте свесни колку сакам да отидам на некоја ваква забава! Или па роденденот да си го прославам на ваков начин....ај може некогаш ќе ми се посреќи(wasntme)
  (y) за ваквите забави!
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Супер се ваквите забави, само треба да имаш голем двор, со базен нормално, некој ДиЏеј или јаки вуфери за музика да си пушташ, многу алкохол, тревки мевки.....а за луѓе лесно се ноѓаат.
  Кај мене во стан нема толку капацитет за 20 луѓе иначе би направил журка. :giggle
   
 8. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  ее не е тоа тоа стан....двор му е мајката,па дури и немора базен само да се има јака организација,многу луѓе пиење и музика (без дрога:rolleyes:)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Нема забава без дрога. Нигде го нема тоа. :rofl
   
 10. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  еве јас ве канам сите да организираме журка кај мене но не внатре во куќа туку во дворот не планирам да ја средувам еден месец
   
  На МериСелест и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.

Сподели: