1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Забава во куќа

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marick14, 13 јули 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Да сум била и кај мене дома често организираме,добра атмосвера,добро друштво,музика,забава
   

Сподели: