1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ембриогенеза и фетален развој

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од TheKitten, 29 април 2013.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  А ќе се важи, ако татковците почнеме да објаснуваме по недели каква е идната мајка во расположението? :)
   
 2. Taa Sum..

  Taa Sum.. Староседелец

  Зачленет на:
  17 април 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  444
  Браво за темава,одлично објаснето..И јас како Цаци можам да ви кажам нешто од лично искуство со првото а и еве сега сум при крајот на бременоста со второто :) Ако ве интересира било што,прашајте си :*
   
  На Fashion.Lover, Caci и melpomena им се допаѓа ова.
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Сакам да прашам нешто.Бремена сум речиси 5 недели,а по професија сум професор и постојано сум на нога,кога сум на работа,па дали е добро да продолжам со работа,зашто до крајот на бременоста планирам да работам,за да не се соочувам со непријатности.
   

Сподели: