1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Едвај чекам да излезе филмот...

Дискусија во форумот 'Филм' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  "12 oil paintings per second, all done by over 100 painters trained in the same style." :zelen

   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  The Girl on the train, премиера на 7 октомври.
   
  На Luckky, Давор и Saladin им се допаѓа ова.
 3. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081

Сподели: