1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Едвај чекам да излезе филмот...

Дискусија во форумот 'Филм' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Јас едвај чекам да излезе новиот на Тим Бартон, вие?

   
  На Boyle, Marick14, The Tramp и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Монтевидео двојката и The Expendables 2.
   
  На Emily023 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Трето полувреме
   
  На The_melnicanecot, The Tramp, Реми и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  The hunger games. Книгата ја прочитав во еден здив, очекувам и добар филм.
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Исто и овој за Едгар Алан По со Џон Кјусак.

   
  На redhead, Marijanela и The Tramp им се допаѓа ова.
 7. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
 8. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  Филмот за животот на Боб Марли...
   
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Трето полувреме, Греј на добра снимка, Абрахам Линколн и тн
   
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Филмов во 3Д ау аууу (happy)

   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: