Државен испит за студенти | Црнобело Форум

Државен испит за студенти

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,276
9,119
1,683
Немам твитер. Старомоден сум.
Епа од медиуми нема да дознаеш. Од причина што тие се газолижачи на владата. А тоа што ќе биди објавено ќе биде: --Број на протестанти (бидејќи не се само студентите тие што протестираат)
Опозицијата ги користи студентите за да ја сруши легитимната власт.

Не си старомоден. Се правиш глуп. Бараш инфо, и кога го добиваш се тргаш. Ако ти пратев врска од медиум ќе речеше дека немаш интернет.
Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Епа од медиуми нема да дознаеш. Од причина што тие се газолижачи на владата. А тоа што ќе биди објавено ќе биде: --Број на протестанти (бидејќи не се само студентите тие што протестираат)
Опозицијата ги користи студентите за да ја сруши легитимната власт.

Не си старомоден. Се правиш глуп. Бараш инфо, и кога го добиваш се тргаш. Ако ти пратев врска од медиум ќе речеше дека немаш интернет.
Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
Па има од форумов што биле на протестот, тие ќе пишеа како било, затоа прашав. А за слика не мора да ми даваш од твитер да видам. Сум се правел глуп бе.

Зошто и на албански не зборуваше?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Дали е во моментот тоа толку битно?
Ќе ја реши реформата?
Демек оваа од видеово ќе ја реши. Законот ќе се донесе без разлика колку излегле, ќе се заборави за брзо време и ќе си полагаат тоа што треба. Таа колку сака нека зборува на никој од влада не му е гајле.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Демек оваа од видеово ќе ја реши. Законот ќе се донесе без разлика колку излегле, ќе се заборави за брзо време и ќе си полагаат тоа што треба. Таа колку сака нека зборува на никој од влада не му е гајле.
Добро, еве што предлагаш ти?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Добро, еве што предлагаш ти?
Протести како во Грција, демолирање на градот и на владата, цел ден и ноќ протести без плашење од полиција. Со ова маршовиве и пцуење на микрофон ништо не се добива, ги заболе нив кој ги пцуел.