1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Доколку би можеле да изберете, каде би посакале да се родите и зошто баш таму?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од 4FUN, 10 март 2012.

 1. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  19
  Во САД.
   
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  Лефкада


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Америка.
  Посакувам бар да можам децата да ми се родат таму,бидејќи е место каде што државата се грижи за својот народ и функционира сé што овде не.
   

Сподели: