1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилација

Дискусија во форумот 'Тело' започната од LadyInPink, 16 март 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Хахахаха исто и јас цело лице без влакна, црвено жар. Од тогаш си немам ставено црна маска :zelen(star).
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не се депилирам,немам многу влакна
   
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Првиот пат колку болеше, лелеее. После не толку. Прв пат во 7.
  Со топол бисок јас се депилирам. Сакам да пробам у шеќерна
   
 4. carica

  carica Нов член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Леле луѓе помагајте се депилирав со шекерна паста и кога ја ставив на нога првиот пат се изгорев веќе ми се направи како меурче ..
  хелппп(:|(:|
   

Сподели: