1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали со некој/а од форумов би ималe секс? (18+)

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Hip.Hop_MKD, 22 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Па кажи, ќе направиме една собиранка :DD
   
 2. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Јас сум за на некоја да и слугувам послушно како кученце ако сака.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Јас сум за, сакам да те паднам доле на под, и со ноџињата да ти газам по лицето, да ти го гмечам... Да те удирам со нив, се додека не видам твојата машкост како се стврднува како цемент, да те клоцам скроз ладнокрвно, буквално да те тепам со ноџињата, кои меѓу другото и не ми се мали. Ама сакам така нагалено да си ги викам, „ноџиња“.
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не сум женско, ама ми треба некој(а) да ми направи семинарска. Се уште важи понудата за служење како кученце?
   
  На Dorina и Ѕид на плачот им се допаѓа ова.
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  2,279
  Каква семинарска сакаш? Може имам некоја слична или иста
   
  На Makedonec и Alexander им се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се снајдов веќе, фала ти како и да е:))
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Аце989

  Аце989 Нов член

  Зачленет на:
  25 декември 2017
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
 8. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
  И тука те има?! :facepalm2
   
 9. Аце989

  Аце989 Нов член

  Зачленет на:
  25 декември 2017
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  da
   
 10. Masterf

  Masterf Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јули 2017
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Да би сакал, само со загарантирана дискреција.
   

Сподели: