Дали жената треба да дои и во јавност или само во приватност?

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Па не значи дека ќе немаш. Здравје кога ќе имаш, дали би имала храброст да доиш во јавност?

Ти да си жена ќе имаш ? Штом ме прашуваш изјасни се прво ти, а не да пишуваш кратко како Инчулето.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ти да си жена ќе имаш ? Штом ме прашуваш изјасни се прво ти, а не да пишуваш кратко како Инчулето.
Ќе имам, јас нема да се срамам да си ја покажам цицката бидејќи тоа е нешто убаво и ќе сакам секој да го види.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,404
5,905
1,683
Disco
Ова ме потсетува на оној муабетот кој се правеше на 17 години и машка раја нешто као "јас да бев како неа ќе си ги месев цицките по цел ден" (facepalm):rofl(party)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Какви манијаци какви бакрачи, сигурно дека нема да и` текне во моментот да оди некаде со бебе под рака и ајде во автобус, па ако му се пријаде што има врска ќе извади цицка и ќе го надои бебето. Ако до толку не може да си испланира кога да си го надои и кога да излезе ондак не знам што може да испланира. Јесте да се дешаваат непредвидени работи, ама тоа може и да почека 5-10 минути додека се симне од автобус.
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
29
Не треба !! Немора секој да и ги гледа градите и не е пристојно и не е ок