1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Грешки во однесувањето

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од melpomena, 24 август 2012.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Helex..
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Не фала :)
   
 3. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  me nervira koga nekoj na koj ne mu obrakas vnimanie celo vreme ti zvoni i ti dosaga so pisuvanje poraki edna po druga vo rok od pet minuti. koga docni nekoj i toa e.
   
  #23 MATEJA, 4 август 2016
  Последна промена: 4 август 2016

Сподели: