Гради или задник?

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Scars мене ме интересира ти како женско што повеќе сакаш? :zelen Да не биде дека само машките може да коментираат.
 

Photographer

Amoureux
23 февруари 2012
480
1,393
1,093
Дефинитивно..слатко Газенце....по можност гооооллеееемооо :patos за плескање во одредени позиициии хахахаххаа
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
јас не знам
што повеќе
ме пали
дали големи гради
или голема задница
или двете заедно
или мали гради
или мала задница.

стварно немам
одговор на
тоа прашање.

Се извинувам
што нема рими
ама не сум
јас крив.
 
  • Like
Реакции: escape and Korisnik001

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Ass... убаво обликувано, тртлесто газе :sreken Мада девојка ми има мало газе ама убавко и е, обликувано :cool:
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Какво прашање :place ццц чим треба да се избира цики би рекол