Го сакам мирисот на...

Nemirna.

Активен Член
14 февруари 2012
116
84
28
На бензин ,на лак за нокти, на тортаааааааааааа.
Го сакам мирисот на пролет :D
мирисот на нова книга, на испрана маица, на чиста постела :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@ and JaMi

MarGrey

Нов член
24 февруари 2012
21
21
3
30
Го сакам мирисот на нес кафе:kafe
Го сакам мирисот на машки парфем:wub
Го сакам мисрисот на антисептицните средства што си ги користам на работа
Го сакам мирисот на тазе бањата:sreken
Го сакам мирисот на добро зготвена храна
Го сакам мирисот на бензин
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Marama

Нов член
21 февруари 2012
14
7
3
26
Го сакам мирисот на
- лак
-чоколада
-свинско месо
-БЕКУТАН :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Doozy

Полноправен Член
26 февруари 2012
63
51
18
Tука некаде ...
Го сакам мирисот на
-лак
-свинско месо
-нови книги
-чоколадна торта
-беколино
-чај од јагода и ванила
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi