1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Глупо прашање и глуп одговор

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Mila Kunis, 17 февруари 2012.

 1. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  работел на случајот ...

  зашто су ти косе побелеле друже :D (happy)
   
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Зашто многу си мислел :D
  Зошто не ми се спие?
   
 3. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Еми наспан си, затоа.Зошто седам пред компјутер ?
   
 4. Davidovic

  Davidovic Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  62
  Затоа што не стоиш!
  Зошто животните душкаат се и сешто?
   
 5. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Бидејќи им мириса на нешто.Зошто зборот зошто се вика зошто ?
   
 6. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  За да има и збор ЗАТОА ШТО.
  Зашо одеме со нозите?? :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 7. warr

  warr Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  215
  За да прашаш.
  Зошто Сократ бил мудар?
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Затоа што држел муда во рацете.

  Зошто сончогледот се вика сончоглед кога нема очи за да гледа кон сонцето?
   
 9. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  249
  затоа што печени очи со сол ич не се убаи за грицкање
  зошто пеперутка не плива стил пеперутка???
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Затоа што тренерот за тој стил им откажа доверба на пеперутките.

  Зошто ветерот не шмрка туку нон-стоп дува?
   

Сподели: