1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|ГОЛЕМ НАТПРЕВАР| Најдобра фотографија за 2016

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 14 декември 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Денес е последен ден за пријавување, од утре започнува гласање!!
   
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Ливче нека снема...
   
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,488
  Допаѓања:
  14,398
  15724033_1482569198427760_929016914_n.png Охрид
   
  На Makedonec, malo и Saladin им се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: