1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Во која земја што сте патувале ви оставила најголем впечаток?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 21 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  Украина, русија, италија,шпанија, франција
  Неможам да одберам една
   

Сподели: