Во автобус 15-ка како во кино

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
А наместо да го крадеш седиштево да си отидеме ние во кино а ?! :igra

а нема да ни биде подобро во моето домашно кино ?! :ninja
кај мене можеш и пауза да стиснеш, цигара да запалиш, да намалиш тон, да го оптеретиш, да смениш филм ...
а преку викенд можеш да гледаш и до 4 филма по твој избор lol :*

да не биде офф

многу добар автобус :^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
а нема да ни биде подобро во моето домашно кино ?! :ninja
кај мене можеш и пауза да стиснеш, цигара да запалиш, да намалиш тон, да го оптеретиш, да смениш филм ...
а преку викенд можеш и да гледаш и до 4 филма по твој избор lol :*

да не биде офф

многу добар автобус :^)
епа тогаш две фотељи ќе ни бидат потребни :*
а иначе твоето домашно кино е добро и без ваква фотеља :*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Интересно? Јасно може да се види и од сликите, а и тие кој што се возат со автобус знаат дека тоа е место резервирано за инвалиди и мајка со деца...:nah(n)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Интересно? Јасно може да се види и од сликите, а и тие кој што се возат со автобус знаат дека тоа е место резервирано за инвалиди и мајка со деца...:nah(n)
Епа ајмо сеа сите у болница по инвалидско за да може да гледаат филмови у ЈСП.:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and Alley3112

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
Поентата е да те натераат да одиш на кино а не да гледаш филмови во автобус шо рече некој погоре... Фина идеа а со оглед на тоа што седиштето е надгледувано нема ништо да му се деси и не сме толку ужасни како што не претставувате. Плус башка ова е промоција, нема да остане вечно столчето (my guess една недела) така да нема да имаат време да го украдат или заебат ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Интересно? Јасно може да се види и од сликите, а и тие кој што се возат со автобус знаат дека тоа е место резервирано за инвалиди и мајка со деца...:nah(n)

Капитализам се вика тоа друже, профитот и агресивниот маркетинг се ставаат на поприоритетно место од потребите на тие категории луѓе...

Он топик: Ах оваа моја чудесна земја :D