Во автобус 15-ка како во кино

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Во градскиот абтобуски превоз на линијата број 15 во Скопје, поставено е кино-седиште по повод отворањето на Cineplexx.

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-1.jpg


Супер удобното седиште имаа чест први да го испробаат најмладите.
Патниците бо 15ка ќе можат да ги гледаат и трејлерите за најновите холивудски блокбастери кои доаѓаат во Македонија.

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-2.jpg

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-3.jpg

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-4.jpg



Што викате за ова? :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Во градскиот абтобуски превоз на линијата број 15 во Скопје, поставено е кино-седиште по повод отворањето на Cineplexx.

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-1.jpg


Супер удобното седиште имаа чест први да го испробаат најмладите.
Патниците бо 15ка ќе можат да ги гледаат и трејлерите за најновите холивудски блокбастери кои доаѓаат во Македонија.

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-2.jpg

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-3.jpg

vo-avtobus-15-ka-kako-vo-kino-4.jpg



Што викате за ова? :)
Треба да даваат гратис пуканки во вторник, петок и сабота. И цела дискографија на Онур.
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
нема што да се вика... ми треба само една штрафилица и да начекам кога ке биде празен автобусот ... ке си го демонтирам седиштето и ке си го монтирам дома ... само уште ова ми фали :igra

он

интересна ствар, само дали има телетекст !? за резултати да си пратат лугето :nerd
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble and Saladin

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
нема што да се вика... ми треба само една штрафилица и да начекам кога ке биде празен автобусот ... ке си го демонтирам седиштето и ке си го монтирам дома ... само уште ова ми фали :igra

он

интересна ствар, само дали има телетекст !? за резултати да си пратат лугето :nerd
А наместо да го крадеш седиштево да си отидеме ние во кино а ?! :igra
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Убава работа,само не е за кај нас:D Како што почнаа да се уништуваат автобусите уште првата недела откако ги пуштија,така и седиштево за некој ден ќе биде ишкртано,искинато,искршено или откорнато:zelen А и на телевизорот дисплејот нема да остане ко што бил. Не е за нас ова..
И да,не е за во градски автобус,нема многу време за гледање филм,освен за некој трејлер од филм.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Party Poison

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
Лоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллллл бее!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Party Poison

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
нема што да се вика... ми треба само една штрафилица и да начекам кога ке биде празен автобусот ... ке си го демонтирам седиштето и ке си го монтирам дома ... само уште ова ми фали :igra

он

интересна ствар, само дали има телетекст !? за резултати да си пратат лугето :nerd
Боље телевизорот ќе го украдам :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble and 4FUN