1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Венчаници

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Luckky и Fashion.Lover им се допаѓа ова.
 2. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  37996_138526052849993_5622229_n.jpg 39190_139257922776806_1048492_n.jpg 40224_139407656095166_3678946_n.jpg 45525_140455079323757_2131074_n.jpg 247530_206487736053824_7325809_n.jpg 383918_302086783160585_1339377989_n.jpg 58898_145689468800318_1260404_n.jpg 542978_386962541339675_452304244_n.jpg 522597_374043659298230_385659168_n.jpg 402637_432892953413300_696325916_n.jpg Иако јас сум веќе мажена покрај тие претходните ќе дадам и уште некои предлози за идните невести:
   
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  11385_501520696550525_1319091718_n.jpg Само да додадам нешто. Ќе бидете многу убави невести вие што не сте мажени, а вие што сте сигурно сте биле многу убави, макар што секоја невеста е многу убава,освен јас се разбира.Уште некои мои предлози:

  576573_384309418271654_1807560052_n.jpg images (56).jpg images.jpg wedding-dress42.jpg images679.jpg
   
  #123 Fashion.Lover, 10 март 2015
  Последна промена: 10 март 2015
 4. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 5. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 6. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 7. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 8. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 9. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 10. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161

Сподели: