1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Венчаници

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. Yvette

  Yvette Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јануари 2014
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  276
 2. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  [​IMG]

  Нина Радуловић , 31 година помладата сопруга на легендарниот Бранислав Леђић. Нина (24) Бранислав(55).  Ни[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  #112 FallenAngel, 14 јуни 2014
  Последна промена: 14 јуни 2014
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
 4. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  561022_436188193083776_2087856705_n.jpg 45856_143490142353584_4718919_n.jpg images (25).jpg images (25).jpg Simple-Beach-Wedding-Dress.jpg mermaid-wedding-dress-ball-gown.jpg images (23).jpg download (42).jpg images (22).jpg images (26).jpg images (24).jpg download (42).jpg images (22).jpg images (26).jpg images (24).jpg
   
  #114 Fashion.Lover, 20 февруари 2015
  Последна промена: 20 февруари 2015
 5. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 6. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  40446_138075729561692_7460859_n.jpg senatus_ClTb0w-433x650.jpg Tory-Burch-Merida-White-Lace-Dress-433x650.jpg Sea-Lace-Front-White-Dress.jpg White-Lace-Dresses-603x650.jpg modernbrideslide-1-433x650.jpg
   
  #116 Fashion.Lover, 21 февруари 2015
  Последна промена: 21 февруари 2015
 7. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 8. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 9. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
 10. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83

Сподели: