1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашата моментална љубовна состојба е?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Mila Kunis, 17 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Нашата љубовна состојба е да бидам искрен одлична и се надевам таква и ќе остане,ете ако и вие ја имате нека остане таква и кај вас (wasntme):cool:
   
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Оваа љубовна состојба ме направи и физички и психички слабак. Импосибле! Чудеси .. чууудеесии(punch):banghead
   
 3. ile.jovanovski19

  ile.jovanovski19 Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јуни 2017
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  2
  Никаква disaster.

  Sent from my 5010X using Tapatalk
   
 4. DuskoMK

  DuskoMK Нов член

  Зачленет на:
  18 септември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Од роџење па до ден денес сингл :D
   
 5. b52shot

  b52shot Нов член

  Зачленет на:
  15 септември 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  од прошлиот викенд пак сингл :):)
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Инатлива е мојава љубовна состојба. Кога ќе ја фати инат за нешто абе години да поминат не попушта...
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Сингл сум.
  Излегов од врска со 10 години помлад од мене и еве го пред 2 дена ми се закачи друг младич, исто 10 год помлад ми го имал меракот.
  Пред тоа се мував со помлад од мене, друг во игра е еден од Мк исто помлад од мене кој ќе чекал да сум му дала шанса некој ден.

  Не знам што е работа со младиве, значи јас сум 32 годишна и ми треба сериозен маж во мојот живот, разбирам да се смуваме за 1 вечер или некоја кратка летна авантура чисто да не ми е досадно, но некако ми се лепат само млади.

  Не дека не ми е убаво , не се жалам за секс со помлад, но дефинитивно морам да најдам нешто повозрасно, али видечемо, празници се ближат.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. HelloKitty

  HelloKitty Нов член

  Зачленет на:
  13 октомври 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сингл како и секогаш.
   
 9. khz777

  khz777 Староседелец

  Зачленет на:
  20 септември 2014
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  Има сериозни и помлади од тебе .
   
  На malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99

Сподели: