Вашата моментална љубовна состојба е?

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,782
799
1,133
Skopje
Нашата љубовна состојба е да бидам искрен одлична и се надевам таква и ќе остане,ете ако и вие ја имате нека остане таква и кај вас (wasntme):cool:
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Оваа љубовна состојба ме направи и физички и психички слабак. Импосибле! Чудеси .. чууудеесии(punch):banghead
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
65
40
1,028
Сингл сум.
Излегов од врска со 10 години помлад од мене и еве го пред 2 дена ми се закачи друг младич, исто 10 год помлад ми го имал меракот.
Пред тоа се мував со помлад од мене, друг во игра е еден од Мк исто помлад од мене кој ќе чекал да сум му дала шанса некој ден.

Не знам што е работа со младиве, значи јас сум 32 годишна и ми треба сериозен маж во мојот живот, разбирам да се смуваме за 1 вечер или некоја кратка летна авантура чисто да не ми е досадно, но некако ми се лепат само млади.

Не дека не ми е убаво , не се жалам за секс со помлад, но дефинитивно морам да најдам нешто повозрасно, али видечемо, празници се ближат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
27
Argentina, Buenos Aires
Сингл сум.
Излегов од врска со 10 години помлад од мене и еве го пред 2 дена ми се закачи друг младич, исто 10 год помлад ми го имал меракот.
Пред тоа се мував со помлад од мене, друг во игра е еден од Мк исто помлад од мене кој ќе чекал да сум му дала шанса некој ден.

Не знам што е работа со младиве, значи јас сум 32 годишна и ми треба сериозен маж во мојот живот, разбирам да се смуваме за 1 вечер или некоја кратка летна авантура чисто да не ми е досадно, но некако ми се лепат само млади.

Не дека не ми е убаво , не се жалам за секс со помлад, но дефинитивно морам да најдам нешто повозрасно, али видечемо, празници се ближат.
Има сериозни и помлади од тебе .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malecka