1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Брачно неверство

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Legioner, 19 април 2012.

 1. orhidea

  orhidea Староседелец

  Зачленет на:
  2 мај 2015
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  14
  Еве здрава ,жива ,читава хахахахах
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  @orhidea dojde tuka da go ozivees forumov malce ?! :)
   
 3. orhidea

  orhidea Староседелец

  Зачленет на:
  2 мај 2015
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  14
  некако тешко тоа
  ама не е лошо да пишеш мислење понекогаш
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  Милслам дека убаво те разбрав...
  Демек ако изневериш ти, ти ќе патиш а некој трет?
  Како така?
  Тој изневерениот или изневерената нема да пати?
  А нели ти изневеруваш, правиш како што ти е убаво...зошто би патела ти?
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: