Брачно неверство

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
колку е тоа често ??
и дали на некој од Вас му се случило тоа ???
доколку да како се соочувате со истото ???
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,440
1,683
Таму каде што треба
колку е тоа често ??
и дали на некој од Вас му се случило тоа ???
доколку да како се соочувате со истото ???
напиши малку поопширно и сподели го твојот пример :)
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
напиши малку поопширно и сподели го твојот пример :)

фала богу не сум во брачните води ;), па сите ги знаеме причините за неверството.

но како се носиме со истотот од кога ќе се случи
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,440
1,683
Таму каде што треба
фала богу не сум во брачните води ;), па сите ги знаеме причините за неверството.

но како се носиме со истотот од кога ќе се случи
но сигурно се гледаш со некоја која го изневерува мажот со тебе ,па сигурно те навело тоа да ја отвориш темата :p:giggle
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
но сигурно се гедаш со некоја која го изневерува мажот со тебе ,па сигурно те навело тоа да ја отвориш темата :p:giggle

не бе.
не дека порано не сум пробал такава работа ;) али до сега не сум искусил, на темава конкретно ме потикна ова
http://forum.femina.mk/brak/bracni-neverstva-t73/?sid=9c7f0b2589e0707ba3b72d8548bc3050
а и еден текс од кајгана каде еден си изнесе своја приказна за изневерувањето кое го направила неговата жена
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
фала богу не сум во брачните води ;), па сите ги знаеме причините за неверството.

јас не ги знам, па баш ме интересира кој се можат да бидат причините за неверството ... !?

јас имам некакво искуство со ова и далеку е од секојдневните причини за неверството ... само не би сакал да ги споделам од респект према "госпоѓата" ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
фала богу не сум во брачните води ;), па сите ги знаеме причините за неверството.

но како се носиме со истотот од кога ќе се случи
Kои се причините за неверство ?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN