1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Брачно неверство

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Legioner, 19 април 2012.

 1. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  колку е тоа често ??
  и дали на некој од Вас му се случило тоа ???
  доколку да како се соочувате со истото ???
   
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  напиши малку поопширно и сподели го твојот пример :)
   
  На TheKitten, Гонзо и 4FUN им се допаѓа ова.
 3. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  фала богу не сум во брачните води ;), па сите ги знаеме причините за неверството.

  но како се носиме со истотот од кога ќе се случи
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  но сигурно се гледаш со некоја која го изневерува мажот со тебе ,па сигурно те навело тоа да ја отвориш темата :p:giggle
   
  На TheKitten, Bibi@, N|ghtmare_f и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Море грабни го дур не признае:D
  не сум компетентна за темава (shake)
   
 6. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  не бе.
  не дека порано не сум пробал такава работа ;) али до сега не сум искусил, на темава конкретно ме потикна ова
  http://forum.femina.mk/brak/bracni-neverstva-t73/?sid=9c7f0b2589e0707ba3b72d8548bc3050
  а и еден текс од кајгана каде еден си изнесе своја приказна за изневерувањето кое го направила неговата жена
   
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  такво искуство не сум имала така да неможам да дадам одговор... :sreken
   
  На VULKAN-PEPEL му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  јас не ги знам, па баш ме интересира кој се можат да бидат причините за неверството ... !?

  јас имам некакво искуство со ова и далеку е од секојдневните причини за неверството ... само не би сакал да ги споделам од респект према "госпоѓата" ...
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  најглупаво нешто. Можеби сум конзервативна и старомодна личност но ми е многу глупаво. Што сакаш прави пред брак после тоа ми е глупост.
   
  На Taa Sum.., Bum-Bum, Blondie и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  Kои се причините за неверство ?
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: