Белата дама (Тереза Фидалго)

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Јас го гледав одамна ама онака целиот накострешен и незнам ваљда од промаја кога тресна вратата од терасата што е во дневната мислам дека мини инфаркт добив. :ladno Инаку за страшно страшно е ама не ми се верува беш дека е вистина.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Малолетни и тие со слабо срце не им препорачувам да го гледаат видеово, не си сносувам одговорност за било какви психички пореметувања !!!!!!!!!


Мене ме интересира само што мислите вие за ова?

Дали е монтажа или е вистина?

Јас како што дознав од видеово, патов кај што возат дечкиве е забранет за сообраќај и тие пред да возат на тој автопат знаеле но ги прекршиле правилата. Мене ова ми изгледа на вистина.

fake and gay
цело време видеово се замаглува во клучните моменти што значи како многуте видеа постирани на тубе служи за забава
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Незнам што е работата, но јас не разбрав зошто одеднаш почнаа да врескаат, и веднаш потоа се преврте автомобилот, стварно не ми е јасно :rofl
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Незнам што е работата, но јас не разбрав зошто одеднаш почнаа да врескаат, и веднаш потоа се преврте автомобилот, стварно не ми е јасно :rofl
И ти како мене :D
Како може мртов човек да стане и да се шета ?
Не за друго покажува каде умрела на видеото (facepalm)
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Не би рекол дека е монтажа.
А кој рече дека е монтажа ?
Ова не е монтажа туку е правено т.е му рекле на девојчето таму да седи и да чека и овие дошле да ја земат и оваа во колата додека да отидат таму се нашминкала (како кога се дере) и то.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Го сменив насловот, мислам вака е посоодветен отколку само „Сообраќајна несреќа...“

Инаку ова е тако звани hoax, самиот создавач на клипот се беше огласил и признал дека клипот му е дел од мултимедијален проект (наводно требало да го презентира на колеџ, чинам), така да, пропаѓа во вода.
Несреќата ко несреќа и легендата за Тереза постојат, али мало морген што е ова релевантно.
Јас искрено, да се заглавам така во глуво доба на уште поглуво место, најмалце што ќе ми текне е да фатам да снимам, па уште и да ми влезе некој странец во кола и ај „Уџи цуцо, smile for the camera, мало че да се снимамо и забављамо.“ (happy)
И да, на секој крипи клип, камерата по дифолт е во негатив т.е. неуспешна манипулација да се направи да изгледа дека е демек во night mode, нели...поарно се гледа така навечер де.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
Незнам зошто новоопшто неми е интересно видеово :eek(Боопшто и не ме исплаши)
Мислам дека е одглумено видеово ..
А во приказната верувам некаде околу 90 % .... :)
(Иначе мноогѕ премногу ме интересираат ваквите работи кој знае за вакви случки и расположенисе за разговор слободно нека пишат на мојот профил (nod))