1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Архангел

Дискусија во форумот 'Групи' започната од Jackal, 21 февруари 2012.

 1. Lola Stain

  Lola Stain Нов член

  Зачленет на:
  21 јули 2012
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  19


  Вонвременски, единствени..
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saturnia

  Saturnia Нов член

  Зачленет на:
  31 август 2012
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  24
  Архангел за мене се уметност, поезија, болна романтика. Нешто големо и надвор од границите на поимот музика. Нив ќе ги има секогаш, но никогаш уште едни како нив :)
   
 3. dm_dm

  dm_dm Нов член

  Зачленет на:
  6 мај 2013
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Еден од најдобрите бендови на Балканот! Штета што сè помалку има вакви бендови...
   
 4. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Екстра нешто е групава, каква мелодија, каков вокал, какви ТЕКСТОВИ
  Омилена ми е Вина Невина
   
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694


  Ја загубив моќта, одам со темен превез на срцето
  ова што го гледам не е вистина
  колку е студено
  во твојот свет без љубов се ќе се престори во смрт
  и се почесто тоа те радува....
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  уникатно,од душа излезено...секогаш наежува.

  Јас немам ништо повеќе од себеси
  само срце кое чука вистински
  сосем доволно да те вознемири и уплаши.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Мојата омилена.
   

Сподели: