Аниме

EmilijaS

Староседелец
20 јануари 2016
65
39
1,028
24
Ако си за шоунен, читај One Piece, батали Naruto.
Мхм, размислував и за него ама сакам еднаш овие помалите да ги исчистам. Дечко ми го гледа One Piece, имам епизода, две гледано со него ама морам да го поттервам за да ги исчистам овие шо се со помалку епизоди, за него ќе ми треба мн посветување и време.
А Наруто веќе мангата завршена ми е, готово, епизодите ми се едно за друго така да се си е регуларно со него :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Мхм, размислував и за него ама сакам еднаш овие помалите да ги исчистам. Дечко ми го гледа One Piece, имам епизода, две гледано со него ама морам да го поттервам за да ги исчистам овие шо се со помалку епизоди, за него ќе ми треба мн посветување и време.
А Наруто веќе мангата завршена ми е, готово, епизодите ми се едно за друго така да се си е регуларно со него :sreken

Јас сум хардкор фан на манга и аниме.

Ако некогаш ти треба било каква препорака за аниме слободно прашај ме.
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Случајно нешто барав на јутјуб и налетав на Prison School ми се допаѓа, али уште сум на 3та епизода па да не избрзувам. Има интересни моменти, не е којзнае колку смешно, ама ми се допаѓа приказната мада уште повеќе би ми се допаднала ако овие петтемина не се сами во затворот.

11401462_406702992866222_2000048299741231960_n.png