1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Аниме

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Struggler, 19 јануари 2013.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Ако си за шоунен, читај One Piece, батали Naruto.
   
 2. EmilijaS

  EmilijaS Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Мхм, размислував и за него ама сакам еднаш овие помалите да ги исчистам. Дечко ми го гледа One Piece, имам епизода, две гледано со него ама морам да го поттервам за да ги исчистам овие шо се со помалку епизоди, за него ќе ми треба мн посветување и време.
  А Наруто веќе мангата завршена ми е, готово, епизодите ми се едно за друго така да се си е регуларно со него :sreken
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Јас сум хардкор фан на манга и аниме.

  Ако некогаш ти треба било каква препорака за аниме слободно прашај ме.
   
  На beautifull liar и EmilijaS им се допаѓа ова.
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Случајно нешто барав на јутјуб и налетав на Prison School ми се допаѓа, али уште сум на 3та епизода па да не избрзувам. Има интересни моменти, не е којзнае колку смешно, ама ми се допаѓа приказната мада уште повеќе би ми се допаднала ако овие петтемина не се сами во затворот.

  11401462_406702992866222_2000048299741231960_n.png
   

Сподели: