Андреј Пејиќ - машки или женски модел?

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Машко-женски или женско-машки...
Читав за типов (го викам така зашо носи машко име) на еден портал. И искрено да не беше наведено дека е машко ќе помислев дека е женско без гради :D
Мислам дека ако ја скрати тоа косата и не става многу шминка ќе биде многу привлечно момчуле :D
 

Derpina

Нов член
20 февруари 2012
8
2
3
37
Според мене ова суштество е четврти род- Изрод! Катастрофа! Деген! Што се не трпи земјава!
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Јас се восхитувам на неговата убавина.

И додека вие брмчите тука и го споредувате со изрод и деген,, најискрено не знам на која основа, дечкото си млати пари и е живее живот што само јас и вие ќе го сонуваме.
Па нека ви биде деген пак!
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Јас се восхитувам на неговата убавина.

И додека вие брмчите тука и го споредувате со изрод и деген,, најискрено не знам на која основа, дечкото си млати пари и е живее живот што само јас и вие ќе го сонуваме.
Па нека ви биде деген пак!
на неговата или нејзината убавина зашто ни сам не знај на која страна припаѓа...
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
на неговата или нејзината убавина зашто ни сам не знај на која страна припаѓа...
Абе сите вие што се чукате у груди и ја величите вашата либералност, паѓате на многу ефтини тестови.
АНДРЕЈ ПЕЈИЌ е машко. ( со куре)
А плус не се ни декларирал како геј, значи не се чувствува како жена.
Тоа што природата му дала нишка сензуалност на која млати пари не го прави деген.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: fantina

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
гласам воздржано. Мислам дека сам треба да се определи за која партија е
 

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
30
На некој пуст остров
фрик. Јас ова не го сметам за модел. Ми се згади кога видов дека рекламира и женска долна облека, како да нема жени на планетава.