Андреј Пејиќ - машки или женски модел?

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Дали вие Андреј Пејиќ го сметате за машки или за женски модел?
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
јас би рекол да се одлучи шо е пошо на пописо имале проблем не знаеле кај да го пишат ....:):):)
 
  • Like
Реакции: parvati

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Па овој е поубав од многу манекенки :) Не би да коментирам за манекенки, посебно на нашиве простори, не е за тоа темата, затоа ќе останам само на тоа со италикс.
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum