Ѓорѓе Балашевиќ

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ja nisam bio taj vitez za nju, mada mi govore da sam Don Kihot...
...al' to je sasvim druga stvar...♥

Naposletku, ti si navek znala da sam svirac, brošić što se teško pribada... ♥


Okrenula je glavu i zadovoljno napućila usne, otkrivši da je baš to ono što je želela da mi pokaže. - Hoćeš Malu Garavu? E pa, ovo je najgaravije što sam uspela da izvedem...


♥ Šta ti je trebalo to, moja lepojko?! O, bila si dukata vredna... Što si pustila da te ovaj tu izgustira, budalo jedna...


Ona je bila orhideja baš tamo gde je to retkost. Da se zadesila negde gde sve vrvi od orhideja, sigurno bi bila neki potpuno drugi cvetić...♥
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo and Selma

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
E, kada nećeš mirnim putom dobićeš čarobnim prutom, da se sludiš i već jednom zaljubiš...♥


Hej, budi jaka ti...najlakše je plakati...


♥ Teško je kad za nekog, jedinog i svog, postaneš zrnce soli...
Teško je kad Tvoj Neko prestane da te voli...


Hajde konju, reci joj... Osetio sam da uglovi usana izmiču kontroli: Želiš nešto moje? Zauvek? Da li bi prezime moglo da posluži?


I Veverica se, slučajno, udala osamnaestog maja, osamdesete... Eto. Ipak imamo neku "godišnjicu"...
Tako je to... Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga za uvek.

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo and JaMi

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
"I ne volim princip "pamti - pa vrati", to bi mi ukaljalo obraz. Nema lepše pobede od pogleda u nečije oči bez grižnje savesti, i znati da će tu osobu vlastito srce od srama izdati."
Đ. Balašević
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
...Ne vredi...Potrebno je bar dvoje da se ukrsti put... ♥

Biću miran i zadovoljan tek onog trenutka kad se, kao nekad, ponovo svi okupimo oko stola za nedeljni ručak i kad ona tamna, jedva primetna, nit sete nestane iz očiju ljudi koje volim...

U redu je, momci. Volim ovu devojku. Ne brinite ništa... ♥

...nije rekla nista,nasmjesila se samo,i pruzila mi ruke kao sebe da mi pruza... ;)

Ne slušam više šta šapućeš dok snivaš, plaši me koga pominješ...♥

Jebeš iskustvo, kad sam posle svakog još malo nesretniji...

Tajne su tu zato da ih neko nasluti... Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Čak i oni koji su me voleli, ponekad su tajno boli iglama lutkicu napravljenu po mom liku. Imao sam odličnih neprijatelja, ne žalim se...

I dodaj svetu malo boje, o Čudo Moje... iz plave boce se pojavi :)

Jednom sam voleo zbilja... mislim na ljubav pravu, šašavu i silnu...♥

Pokušala je da prevede taj pogled. Oh! Samo mi nemoj reci da ti je baš ovo najomiljenija majica? Podigao sam obrve i učinio jedan duboki "XL" uzdah. Pa... Od danas svakako jeste...

Već godinama Nesanica vrši eksperimente na meni. Savesno prežmurim svaku noć, ali u duboki plavi san zaranjam samo na trenutke, kao lovac na bisere...♥

...a kapi vode kao biseri, koji blistaju svud po njoj...♥
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo and Ivona Kicevo

Ivona Kicevo

Полноправен Член
13 јуни 2012
38
27
18
35
Ми се допаѓа Многу квалитетен во тоа што го работи Балашевиќ но не слушам редовно и неможам многу да слушам таков стил но понекогаш на вистина некој песни ги обожавам :sram Не би биле ове крви да је било све по закону но власт е власт
За сва времена скривасе ту негде дубоко у нама еее
А кад је туга онда мора да се цугааа дајте ми виноо ја немам други жеља :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

Ivona Kicevo

Полноправен Член
13 јуни 2012
38
27
18
35
:giggle:giggle Ете заборавов и оваа песна и толку се (y)
Ја носим чизме скитаљке мене е теско волјети бадавааа (bravo) ЗАИГРАЈ ЛУДО ДИВИЈЕ ОПАА ОПАОПАОПАА
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo