Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
глеам гу ск на сестру ми сфадбу на цеде, и сакам да кажу даре мноо си ненормалан човек ти
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis and JaMi

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Јас имам 3 max start веќе 2 ипол години. Од телевизијата сум презадоволен. Можеш да снимаш програми, на повеќето имаш превод. Сега можеш да враќаш и до 3 дена наназад. Тој што е сега 1500 ден. има околу 80 канали (претходно беше 1800) и сите се со одличен квалитет. Не сакам да изгледа како да им правам реклама, но јас и моите родители сме задоволни од услугите кои ги нудат. Имаш детални извештаи за што си изнајмил да гледаш и никогаш немало нешто плус. Ги пишува дури и бесплатните изнајмувања.
аха ...фала на опширниот одговор:D а со плаќањето како е? секој месец си ја плаќаш истата сума како што си бил пакетот,или ќе најдат некој дополнителен трошок плус?:zelen
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
ама сум се избричил каа бебешко газе сум сеа :zelen
shave.jpg



хахахахахахаха
келчо ? : ) кај си брат, абе љутите ли се ви причепчани кд ве кажеф мајмун ? лол : )
не би треало нели, синоним е нели, нели еј : ) hgh
:pusi
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and cakar_ulav

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
аха ...фала на опширниот одговор:D а со плаќањето како е? секој месец си ја плаќаш истата сума како што си бил пакетот,или ќе најдат некој дополнителен трошок плус?:zelen
Абе сеа ти кажав. Плус трошоци мене не ми се случило да ми излезат. Ако изнајмиш филм си пишува колку пари е и тоа го плаќаш плус. Ако сакаш уште некој канал се доплаќа. Имаш детален преглед на тоа што ти е во претплатата и тоа што не ти е. Мене ми доаѓале сметки со плус 100 ден. ама тоа зашто повиците не беа вклучени во претплатата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis
Статус
Затворена за нови мислења.