Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,420
1,153
Сакам да кажам оти 4FUN и JaMi се успаа денеска
parvati некако ко мноо да работи во последно време?
The_Mayor ми е многу тивок?
Dr.Gonzo доага само кога има потреба некој да му го ис.... на форумот
lady_blue страшно ми недостига на форумот,ич не ја сака кога е вака пасивна,не за друго себична е и не сакам да ми удоволи со нејзината смисла за хумор
Кај сте бе луге веке ни за надрва не сте :place
абе настинка
и ќерка и мајка
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
абе настинка
и ќерка и мајка
знаев дека ке се извадиш на тоа мори...баш ми е жал што сте настинале но ке помине,посакувам што побрзо
ке видам после на што ке се вадиш,ми фалиш мориииии....не многу ама ете чат пат :sreken
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Трто лудак, кумановац наравно, отишја на интервју за у афганистан да иде да печали, паре да напраи, чивас регал да пие : )
и прашуеф га там:
-Do you speak englisH ?
-Yes, ......like a tarzan : )
.....и примиле га бе да му е*у гада : ) па се сликаја сс четфорица црнци там и ставија ги капе на сфи а на капе ги напишаја сс маркер глупак глупак глупак : ) Трто лудак, голо куче беше паре напраи
поздраф до њега
лол
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and Dr.Gonzo

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
СДП има некој MaxTv? Колку сте задоволни ? Секој месец исто ви стига сметка или наоѓаат начин да украдат? :D Сакаме да земеме од пакетот сеа има за 1500ден,неограничен интернет,неограничени разговори кон t-home , а сега плаќам 1300ден за 30 гига нет и неколку бесплатни минути кон t-home па поисплатливо би било..
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
СДП има некој MaxTv? Колку сте задоволни ? Секој месец исто ви стига сметка или наоѓаат начин да украдат? :D Сакаме да земеме од пакетот сеа има за 1500ден,неограничен интернет,неограничени разговори кон t-home , а сега плаќам 1300ден за 30 гига нет и неколку бесплатни минути кон t-home па поисплатливо би било..
Јас имам 3 max start веќе 2 ипол години. Од телевизијата сум презадоволен. Можеш да снимаш програми, на повеќето имаш превод. Сега можеш да враќаш и до 3 дена наназад. Тој што е сега 1500 ден. има околу 80 канали (претходно беше 1800) и сите се со одличен квалитет. Не сакам да изгледа како да им правам реклама, но јас и моите родители сме задоволни од услугите кои ги нудат. Имаш детални извештаи за што си изнајмил да гледаш и никогаш немало нешто плус. Ги пишува дури и бесплатните изнајмувања.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis
Статус
Затворена за нови мислења.