Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
И како бе да кажам дека ми е досадно на форум бе, баш си е супер бе. :D
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Третиот со вонземјаните го имам гледано многу одамна и се сеќавам интересен беше. Да се надеваме дека кога пак ќе го изгледам, исто ќе ми биде интересен. :)


Одамна се спремам да ги гледам, сега ќе ги ставам да се симнат и вечер тоа ќе погледнам. Фала за предлогот. ;)
Да ги изгледаш:) Ама со англиски титл, македонските се многу тапа преведени:D Јас по 5-6 пати ги имам гледано и уште ми се интересни и се смеам на нив:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Да ги изгледаш:) Ама со англиски титл, македонските се многу тапа преведени:D Јас по 5-6 пати ги имам гледано и уште ми се интересни и се смеам на нив:D
Доколку јас не си направам македонски титл за филмот, со титл од друг преведувач не гледам филмови. Или користам англиски или српски.
P.S. Српски користам само ако е оценет со 5 ѕвезди, и се уверам дека е добро преведено. :)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Доколку јас не си направам македонски титл за филмот, со титл од друг преведувач не гледам филмови. Или користам англиски или српски.
P.S. Српски користам само ако е оценет со 5 ѕвезди, и се уверам дека е добро преведено. :)
Ја си симнувам титл според фрејмрејтот на филмот :) и тоа секогаш англиски :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp
Статус
Затворена за нови мислења.