Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
Море што ќе ти фали ај кажи?
Наместо да се бафташ со дневно-политичко економски и што те знам ствари ќе си кулираш,нема да те замара никој:)
Не е проблем, ако има некој да положи за мене и тоа би го правел. Мислиш не сакам да се мавам некаде по природа:D:D:D.
А тоа медитацијата е супер, но не е тоа за мене.:D:DМесто не ме фака.
А и онака телевизија не следам и кога сум дома:D. И политика и економија не следамD:D:D
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Деновиве сум растргнат.Откако почнав да реновирам нон стоп носам материјали, докупувам, купувам храна за мајстори, на работа е хаотично, притисок неверојатен.Работава е турни ме мајко да кинисам.
Инаку ми се допаѓа како оди реновирањето.Замислата на тетката која е експерт веќе можам да ја видам на дело :D Многу ја сакам.Колку што она ме хејта <3
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
кажуваш дека нема ништо ново кај тебе... кажуваш дека и тебе ти е смачено од се... А уствари заборави дека доби се по што копнееше?? а јас не добив ништо,ама баш ништо !
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Што убаво кашлам, времето ме оди на живци веќе. Сакам сонце како што печеше на пладне (sun)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
daj be najdete mi i mene nekoju zenu devojku sHfaljerku bilo sHto tuj na forum, sfi si vi imate samo ja ne : (
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
daj be najdete mi i mene nekoju zenu devojku sHfaljerku bilo sHto tuj na forum, sfi si vi imate samo ja ne : (
Хахахаха...Е како така...Нели Кунис...
Ние знаеме дека ти прв имаш....:)
И пиши кирилица...не си прФ ден на Форумов :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati
Статус
Затворена за нови мислења.