Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Копчето “измени/избриши “ се губи по некое време од постот ?
Мора да се губи оти ако стои подолго време може да се изгуби смислата на коментарите ако некој одпосле го избрише или целосно измени постот...зе времето и јас немам приметено.
Сакав да прашам дали некој знае шо е работава со Лаки и Скуби шо се поздравија со нас :(
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,091
1,093
Скопје
Петок - disco hits, сабота- латино, недела - хип хоп рнб .. Во недела е фул знам, петок и сабота не сум била оваа сезона, пошо ми имаат кажувано дека идат дечиња :p Картите се обично 150ден, али има гратиси шо даваат :)
Него Aaliyah, излеа во право си, затварањето е денес, видов евент на фб дека сабота(вчера) била последната латино забава :)
Мене една другарка ми кажа денес ама некако не ми се веруваше и викам ај да си прашам :sram
Ај може за некоја недела па ќе се отвори,пошто времево не ми иде на лето некако :p
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Мора да се губи оти ако стои подолго време може да се изгуби смислата на коментарите ако некој одпосле го избрише или целосно измени постот...зе времето и јас немам приметено.
Сакав да прашам дали некој знае шо е работава со Кити и Скуби шо се поздравија со нас :(
И Кити ли? Или мислеше на Лаки? (think)
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
И пак истото се случува... Е нечоек сум, стварно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДП има некој читано Две Марии од С. Јаневски? :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*
Статус
Затворена за нови мислења.